Stacbond® aluminium composiet 100% recyclebaar is en teruggebracht wordt naar hoogwaardig aluminium composiet. Hiermee ondersteunen we de circulaire economie en verkleinen we de CO2-voetafdruk van bouwprojecten!
Partners:
–
Architect:
JHK Architecten
Locatie:
Utrecht – Rotsoord
Oplevering:
2021
Beeldmateriaal:
JHK Architecten
Het nieuwe MOXY Hotel is voorzien van een gevel van aluminium composiet. Aan de kopzijde van de gevel zijn cassettes gemonteerd welke afwisselend diagonaal lopen. Hierdoor ontstaat er een bijzondere schakering in de lichtinval, welke tot leven komt door natuur- en kunstlicht.
In het centrum van Utrecht is de nieuwe vestiging van het MOXY Hotel gebouwd. Dit centraal gelegen hotel bevindt zich aan de zuidkant van het centrum, in de buurt ‘Rotsoord’, welke voorheen voornamelijk werd gebruikt als bedrijventerrein. Op dit moment wordt er hard gewerkt om de buurt nieuw leven in te blazen en aantrekkelijk te maken voor een jonger publiek. Dit gebouw moest zichtbaar en herkenbaar zijn, dit was van belang voor het ontwerp van het MOXY.
Alles voor de metalen gevel is verkrijgbaar bij Allpro.
Spuiweg 10
5145 NE Waalwijk
T. + 31 416 34 07 36
E. info@allpro.nl
©Allpro 2024