+31(0)416 340 736 - info@allpro.nl
Wist je dat...

Stacbond® aluminium composiet 100% recyclebaar is en teruggebracht wordt naar hoogwaardig aluminium composiet. Hiermee ondersteunen we de circulaire economie en verkleinen we de CO2-voetafdruk van bouwprojecten!

Rotterdam
Leuvepavilioen

Partners:
Cladding Partners

Architect:
MoederscheimMoonen
Locatie:
Rotterdamse Haven

Oplevering:
Tweede kwartaal 2021

Beeldmateriaal:
Pulles&Pulles

DE MATERIALEN
In dit project

Het Leuvehavenpaviljoen in Rotterdam is voorzien van een esthetisch exterieur van 2600 individuele gevelelementen. De driehoeken zijn uitgevoerd in aluminium composiet van Alucobond. Deze panelen zijn stuk voor stuk met de hand geassembleerd.  Het paviljoen is transparant, dit om ervoor te zorgen dat er meer zicht is op de haven. 

Aluminium Composiet

Urban Jet Black 363

Aluminium Composiet

Anodized Look C34

Aluminium Composiet

Anthrazit Grey 105

DRIEHOEK PATROON
in verschillede zwarttinten

maatwerk vraagt samenwerk! Naar ontwerp van Moederschein Moonen Architects en Allpro is een indrukwekkend pand gerealiseerd, geïnspireerd op de iconische driehoekige structuren van de kranen van het naastgelegen museum. Meer dan 4500 zorgvuldig gemonteerde driehoeken vormen een uniek design. Dit gebouw is de thuisbasis van het Maritiem Museum en diverse horecagelegenheden. Een perfect samenspel van architectuur en vakmanschap!